Pracovník montáže

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- provádění montážních úkonů - kompletace šroubení a dalších komponentů výrobních sestav, příprava trubek – řezání a odhrotování, vrtání, předlisování, řezání hadic, flérování a provádění tlakových zkoušek dle specifikace
- práce dle technické dokumentace
- provádění měření
- zajištění údržby na nástrojích
- vyplňování souvisejících výrobních a kvalitativních formulářů
- provádění drobných oprav v prostorách skladu a kanceláří

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí významné nadnárodní společnosti
- motivující platové ohodnocení
- finanční bonusy
- 5 týdnů dovolené
- kaferérie
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (po 1. odpracovaném roce)
- věrnostní odměny
- plně hrazené kurzy AJ v pracovní době
- aj. benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, zahraniční společnost se sídlem v Plzni, hledáme pracovníka montáže

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost, schopnost práce s nářadím a nástroji
- schopnost číst a řídit se technickou dokumentací
- min. 3 roky praxe ve výrobním oboru
- základní znalost MS Office
- schopnost plnit termíny
- alespoň částečná znalost AJ a ochota na ní dále pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4199751  Datum zveřejnění: 9.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.