Strojní konstruktér

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 54 000 Kč/měsíc13. a 14.plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší hlavní náplní bude
• modelování dílů, skupin, strojů a nástrojů ve 3D podle stávající výrobní 2D dokumentace
• základní mechanické výpočty
• výkresy a sestavy v programu CAD Unigraphics / NX
• spolupráce s technickými útvary mateřské společnosti v Německu
• aktivní účast na vývoji a odladění jednoúčelových strojů a nástrojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 13. a 14. mzda
• 5 týdnů dovolené
• zkrácený úvazek pro vybrané pozice
• bezplatná výuka jazyků ve firmě
• možnost kariérního růstu
• příležitost práce v zahraničí
• soutěže a firemní akce pro zaměstnance
• vlastní rekreační zařízení na Lipně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Je Vaším oborem strojírenská konstrukce?
Lákalo by Vás zažívat vzrušující dobrodružství od návrhu komponent až po stavby unikátních strojů a jejich zprovoznění?
Pro společnost, která je celosvětovým lídrem a nejvýznamnějším dodavatelem systémů precizních dílů v textilním průmyslu hledáme šikovného strojního konstruktéra, který vládne (alespoň trochu) němčinou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Německý jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• min. SŠ vzdělání v oboru strojírenství
• výborné technické a analytické myšlení
• znalost principů konstruování a zpracování technické dokumentace
• schopnost analyzovat technický problém a navrhnout efektivní řešení
• schopnost navrhnout konstrukční celky
• znalost Nj

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4226213  Datum zveřejnění: 23.12.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc