Asistent/ka obchodního oddělení

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha - východ - Říčany
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 35 000 Kč/měsícv 2-4/2022 úvazek 50%, od 5/2022 plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mluvíte anglicky, máte zkušenost v administrativě a baví Vás obchod?

Pro mezinárodní technologickou společnost, předního výrobce prémiových nákladních vozidel hledáme schopného kandidáta na pozici
Asistent/Asistentka obchodního oddělení - Sales Support Officer.

- Odpovědnost za vydání dokumentů o registraci nových nákladních automobilů
- Příprava prodejních akcí a písemných potvrzení
- Analýza informací z trhu a příprava reportů pro prodej
- Zpracování objednávek
- Komunikace mezi oddělením prodeje, zákazníky a dealerskou sítí
- Reporting obchodnímu řediteli

Pozice je do konce dubna na 50% úvazek. Od května na plný úvazek.
Smlouva zatím na dobu určitou do konce roku s možností buď prodloužení nebo smlouvou na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí a přátelské prostředí stabilní mezinárodní společnosti
- Příspěvek na Multisport kartu
- Stravenky
- Poukaz do lékárny
- Týden dovolené navíc
- Roční bonusy
- 13. plat

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min SŠ vzdělání
- Zkušenost v obchodním prostředí výhodou
- Dobré komunikační a organizační dovednosti
- MS Office
- znalost AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců