Quality Engineer - interní procesy

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- spolupráce na řízení a chodu přidělených interních procesů z hlediska kvality v rámci širšího týmu
- vyhodnocování způsobilostí interních procesů
- zjišťování příčin a nápravných opatření interně reklamovaných dílů
- spolupráce s ostatními odděleními při zjišťování příčin a definování opatření
- spolupráce na snižování interní zmetkovitosti v rámci širšího týmu
- spolupráce na převzetí procesů z projektové fáze do sériové fáze

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 13. plat
- 5 týdnů dovolené za rok
- příspěvek na dojíždění - od 30 Kč/den (dojíždění do 10 km) do 195 Kč/den (dojíždění nad 61 km)
- dotované stravování
- příspěvek na životní pojištění
- příspěvek na penzijní připojištění
- Cafeterie - příspěvek na zdraví, kulturu a sport
- odměny za věrnost firmě
- náborový bonus

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Plzni

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- znalost čtení technické dokumentace
- aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
- znalost MS Office
- zkušenost z automotive
- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič, ochota cestovat na krátké služební cesty
- týmovou spolupráci
- znalost IATF 16 949, VDA 6.3 výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4236555  Datum zveřejnění: 12.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.