Technik NDT

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Plzeň

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- samostatné provádění nedestruktivní kontroly ultrazvukem
- testování kvality materiálu
- vyhodnocování výsledků dle předpisové dokumentace a příslušných norem
- zpracování zápisů o výsledcích kontroly
- práce v nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda dle zkušeností
- příplatky za nepřetržitý provoz
- důkladné a obsáhlé odborné zaškolení (teorie i praxe)
- 5 dní volna navíc v rámci zdravotního volna
- stravenkový paušál, penzijní připojištění
- práci ve stabilní společnosti s atmosférou rodinné firmy (140 zaměstnanců)
- super lokalita - dostupnost MHD, parkování přímo u firmy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Plzni

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání technické
- zkušenosti s prováděním nedestruktivní kontroly nebo velký zájem:)
- pozice je také vhodná pro absolventy
- český jazyk výborný, anglický jazyk základy (výhodou)
- logické myšlení
- prostorová představivost
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
- ochota učit se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4329556  Datum zveřejnění: 15.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.