Vedoucí pekařství

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Plzeň

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vedení oddělení Pekařství s odpovědností za dosahované ekonomické výsledky, kvalitu výroby a dodržování výrobních a hygienických norem
- dohled nad chodem výrobní a prodejní části oddělení
- vedení zaměstnanců svěřeného oddělení z pohledu pracovní náplně, vzdělávání a dalšího rozvoje
- zodpovědnost za dodržování recepturních a technologických postupů
- kontrola dodržování všech norem v úseku výroby (technologické postupy výroby)
- zodpovědnost za údržbu strojního a technologického zařízení oddělení, objednávky servisních techniků
- zodpovědnost za dodržování HACCP, hygienických nároků a úklidového řádu
- zodpovědnost za ekonomické výsledky oddělení
- objednávky surovin potřebných pro výrobu a prodej
- plánování, opravy a uzavírání docházky zaměstnanců svěřeného oddělení v docházkovém systému
- spolupráce na náboru kmenových a brigádních zaměstnanců svěřeného úseku

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní pracovní zázemí
- odpovídající platové ohodnocení s motivační složkou
- smlouvu na dobu neurčitou
- před Vánoci 13. mzdu
- po třech letech 25 dní dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění 6000,- Kč ročně
- příplatky za víkendy nad rámec zákona
- stravenky v hodnotě 109,- Kč
- zaměstnaneckou slevu 10 % na celý nákup
- čisté a velké zázemí
- možnost zvýhodněného volání a datové tarify
- partnerskou slevu v síti lékáren Dr. Max

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, obchodní společnost se sídlem v Plzni

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- prokazatelná praxe na obdobné pozici
- odborná znalost, nutnost znát proces výroby pekárenských výrobků (Vyučení v oboru není podmínka, ale odborná znalost ano)
- znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4333962  Datum zveřejnění: 19.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.