Operátor výroby

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Most, Most

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- manuální práce ve stoje na montážní lince
- kompletace a kontrola výrobků ve stanoveném čase
- udržování pořádku na pracovišti, dodržování 4S
- nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dvousměnný provoz, později třísměnný
- umístění do kmene společnosti
- stravenky v hodnotě 110,-
- 4 týdny dovolené, po roce 5 týdnů dovolené
- unišeky 3000,- Kč/rok
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 500,- ( po zkušební době )
- 1x ročně vitamínový balíček
- 2 dny zdravotního volna ( sickdays )/ročně
- příspěvek na dopravu 1000,- zahrnuto v hrubé mzdě

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Čaute lidi, jste tam?
Potřebuješ rychle práci a peníze? Je jedno jestli jsi muž nebo žena.
Neboj nenabízím úvěry. Nabízíme práci.
A o co jde?
No, budeš u mašiny. Žádná těžká práce. Děláš v teple, jsi mezi lidmi, a když chceš, vyděláš si fakt slušně.
Každej je šikovnej na něco jinýho, takže ti při nástupu ukážou, co všechno můžeš dělat a pak se uvidí, co ti půjde nejlíp.
Myslím, že to stojí za to.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. základní vzdělání
- manuální zručnost, spolehlivost, schopnost týmové práce, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4336047  Datum zveřejnění: 23.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.