Finanční účetní

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Plzeň

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zaúčtování přijatých a vystavených faktur - zodpovídá za zaúčtování na správné účty hlavní knihy a správnou klasifikaci DPH a klasifikaci dle zákona o dani z příjmu
- podílení se na přípravě DPH
- účtování výpisů, cestovních příkazů a ostatních účetních případů
- zástup pro kontrolu a evidenci přijatých a vydaných dodacích listů a párování s fakturami
- administrativní činnosti dle zadání nadřízeného či členů finančního oddělení
- s podporou dalších členů oddělení řeší neshody v kontrolovaných dokladech s dodavateli či zákazníky
- v rámci auditů zpracování dílčích podkladů dle zadání

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí silné mezinárodní společnosti
- prostor pro seberealizaci a uplatnění dosavadních znalostí a zkušeností
- zajímavé platové ohodnocení
- vzdělávací a jazykové kurzy
- příspěvek na dopravu
- 5 týdnů dovolené
- pružnou pracovní dobu
- nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Plzni

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ nejlépe ekonomického směru + praxe alespoň při studiu výhodou
- vhodné i pro absolventy s maturitou z účetnictví
- AJ základy
- práce s PC - Word, Excel
- zákon o účetnictví, daňové zákony
- znalost Helios, Expert - XPPS či jiný ERP výhodou
-samostatnost
- iniciativa, chuť učit se
- flexibilita
- diskrétnost
- schopnost pracovat v týmu
- pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4337585  Datum zveřejnění: 24.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.