Technolog Elektro pro Opravy kolejových vozidel

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Nymburk, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
po dohodě

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším úkolem bude:

- vymýšlet a zpracovávat technologické postupy pro jednotlivé díly železničních kolejových vozidel (ŽKV)
- zpracovávat technickou dokumentaci při rekonstrukcích a modernizacích ŽKV
- zpracovávat formuláře protokolů potřebné pro opravy ŽKV a jejich celky

Dále také:

- aktualizovat již vytvořené technologické postupy
- aktualizovat dokumentace na základě změn technických norem, legislativy a dalších souvisejících předpisů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 5 týdnů dovolené, 1-3 dny sick days
• příspěvek 2000,- Kč/měsíc na penzijní připojištění
• příspěvek na stravování
• příspěvek 7000,- Kč/rok na kulturu, sport, zdraví a dovolenou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Máte rádi vlaky? Baví vás vymýšlet jak na to, aby funkční celky byly zase funkční?
Pro našeho klienta, člena skupiny ČD v Nymburce, hledáme Elektro-Technologa, který bude zpracovávat technologické postupy pro opravy jednotlivých dílů lokomotiv i vagónů.

Společnost disponuje širokou škálou výrobních prostředků a odborným zázemím včetně vyškolených a zkušených odborníků pro provádění veškerých oprav funkčních celků železničních kolejových vozidel.
Opravy jsou prováděny na specializovaných prověřovaných pracovištích s certifikací ISO 9001 a ISO 14001.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• znalost technologie elektro výroby
• znalost tvorby technologických postupů pro výrobu včetně hodinových normativů
• platná vyhláška 50/1978 paragraf 6 a vyšší
• práce s MS Excel, SAP, CAD
• znalost čtení elektrodokumentace

• Výhodou vyhláška 100/1995

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4339240  Datum zveřejnění: 26.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.