Systémový inženýr - elektro, slaboproud

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
(''dohodou,)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, švýcarskou firmu, která je lídrem v elektrických a elektronických bezpečnostních zařízení hlavně pro hromadnou dopravu, hledáme Systémového inženýra - elektro.

Náplní Vaší práce bude především:
• analýza požadavků zákazníků (hlavně zahraničí), řešení technických dotazů a problémů
• vytváření projektové dokumentace, systémových specifikací a testovacích reportů
• vytváření konfigurací a kompletní testování zařízení
• účast na uvádění zařízení do provozu a na testech u zákazníků dle potřeby
• podpora zákazníků, provádění interních a externích školení
• podpora servisního oddělení, spolupráce s odděleními napříč společností
• komunikace s mateřskou společností (v AJ nebo NJ)
Sídlo společnosti v ČR je na Praze 9.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
• stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
• odpovídající finanční ohodnocení + měsíční prémie
• nadstandardní zaměstnanecké výhody: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, příspěvek do kafeterie, odborná školení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru (slaboproud výhodou)
• odpovídající profesní zkušenosti v délce alespoň 3 let (Railway/Automotive výhodou)
• základní znalosti programování
• základní znalosti elektroniky nutné pro zapojování testovacích setupů a vytváření el. schémat
• základní povědomí o komunikačních sběrnicích
• ideálně zkušenosti s vytvářením a provádění testů různých systémů a jejich vyhodnocování
• odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb., §6
• komunikativní znalost AJ, znalost NJ výhodou
• ochota cestovat (Evropa)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4343268  Datum zveřejnění: 31.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.