Specialista technické podpory (Humpolec)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Humpolec, Kraj Vysočina
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsícmzda je k diskuzi, záleží na zkušenostech.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Klíčové odpovědnosti:

- ochota naučit se vše potřebné co daná pozice obnáší
- technická podpora sortimentu lepidel a čističů
- aktualizace a údržba produktových informací
- analýza dat týkající se produktů a následný reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na HPP
- zajímavou práci s vysokou mírou volnosti
- částečný HomeOffice
- notebook, telefon
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- možnost jazykových kurzů a jiného profesního vzdělávání

- firemní fitko

- moderní a zajímavé pracovní prostředí, kde se ocení individualismus a proaktivní přístup k práci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Společnost v Humpolci, která se zabývá výrobou produktů pro nábytek hledá specialistu, který by se dobře orientoval v oblasti čističů a lepidel. Jedná se o pozici technické podpory, která by úzce komunikovala zejména s oddělením kvality a zahraničními pobočkami v rámci firmy.
Je to pozice, kde je vysoká samostatnot a tím pádem se hledá někdo, kdo umí pracovat sám a rád cestuje.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání v chemickém, nebo podobném oboru
- ideálně praxe ze stejného, nebo podobného odvětví
- řidičský průkaz sk.B
- schopnost komunikace v Aj
- určitý cit pro pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4343269  Datum zveřejnění: 31.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc