Technolog výroby

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Příbram, Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
na dohodě

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost s prací technologa nebo máte vystudovaný technický obor?
Zajímalo by Vás pracovat pro tradiční výrobní společnost?

Pro našeho klienta, pružnou a rychle rostoucí firmu, která je na trhu už od roku 1993 hledáme šikovného Technologa výroby.

Hlavními Vašimi aktivitami budou:
- Posouzení požadavků zákazníka z pohledu možností výroby, návrhy řešení výroby atypických produktů
- Zpracování nových technologických postupů (TeP), pravidelná revize stávajících (s cílem zefektivnění výroby), kalkulace ceny
- Aktivní osobní účast při vývoji nových produktů a jejich testování ve výrobě
- Kontrola dodržování TeP ve výrobě
- Účast na organizaci, řízení a kontrole v průběhu realizace zakázky
- Technická podpora obchodu
- Normování, příprava podkladů, měření časů, průběžné ověřování
- Zodpovědnost za dodržování a plnění všech souvisejících systémových požadavků normy ČSN EN ISO 9001: 2016 a ČSN EN ISO 14001: 2016

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí společnosti se silným postavením na evropském trhu
- Samostatnou tvůrčí práci
- Možnost profesního růstu
- Uplatnění a rozvoj vašich znalostí a dovedností
- Odpovídající platové ohodnocení
- Obsáhlé zaškolení
- Vzdělávací a rozvojové kurzy
- Široká řada benefitů (stravenky, flexi pass, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvky na životní události – svatba, narození dítěte, jubilea, týmové akce, aj.)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání odborného (technického) směru ukončené maturitou
- Dokonalá znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, MS Power Point)
- Znalost AJ nebo NJ komunikativně
- Organizační schopnosti
- Cílevědomost a snaha o neustálé doplňování odborného vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4343691  Datum zveřejnění: 1.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.