ERP Key User

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Příbram, Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavními Vašimi aktivitami budou:
- Účast na projektu implementace systému ERP
- Zmapování a zajištění funkčnosti všech procesů a jejich implementace do podnikového ERP systému.
- Po zavedení správa, administrace a konzultace pro uživatele ERP systému.
- Pravidelné zjišťovaní funkčnosti systému.
- Úzká spolupráce se všemi odděleními firmy a managementem.
- Kooperace s ostatními závody v tuzemsku i zahraničí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Samostatnou tvůrčí práci.
- Možnost profesního růstu.
- Uplatnění a rozvoj vašich znalostí a dovedností.
- Obsáhlé zaškolení a následná podpora v době zaškolení.
- Vzdělávací a rozvojové kurzy.
- Mobilní telefon, NB.
- Balíček zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100 Kč/den, firemní a týmové akce (např. hory, gril párty, sportovní nebo poznávací akce, atd.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Máte zkušenost s implementací ERP systémů jako jsou např. Infor LN, SAP, Oracle, MS Dynamics a podobně?
Zajímalo by Vás pracovat pro tradiční výrobní společnost?
Pro našeho klienta, pružnou a rychle rostoucí firmu, která je na trhu už od roku 1993 hledáme šikovného specialistu pro implementaci a školení ERP systému.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ či SŠ vzdělání – ideálně technického směru nebo IT.
- Znalost ERP systémů a zkušenosti z jejich implementace (např. Infor LN, SAP, Oracle, MS Dynamics apod.).
- Osvědčená schopnost uvažovat a vyvíjet procesy společně s uživateli, manažery a interními konzultanty.
- Dobrá až velmi dobrá angličtina pro snadnou komunikaci s interními a externími konzultanty v záležitostech ERP / MRP.
- MS Office pokročilé znalosti
- Schopnost pracovat s výrobou na školení a podpoře v případě potřeby.
- Analytické myšlení.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců