Technicko - obchodní zástupce - i pro absolventy

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Náplní Vaší práce bude aplikační poradenství v oblasti výrobků přímo (zejména v oblasti automatizace a výrobců motorů), vytváření cenových nabídek, konzultace a následná prezentace
• Součástí Vaší práce bude hledání nových obchodních příležitostí a poskytnutí pomocné ruky zákazníkům v rámci pobočky
• Při své práci budete také denně komunikovat se zákazníky, jak při osobních návštěvách, tak prostřednictvím e-mailu či telefonu a také budete v kontaktu s německými kolegy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Prostor pro úpravu pracovní náplně dle Vašich představ a předpokladů
• Motivující finanční ohodnocení
• 13. plat ve výši Vaší měsíční mzdy
• Vyplácíme roční bonus, který je závislý na Vašem přínosu firmě a Vašem výkonu
• Podporujeme Vaše vzdělávání absolvováním odborných školení
• Poskytneme Vám příspěvek na stravování
• Budete pracovat v moderním zázemí malé firmy (20 zaměstnanců) pyšnícím se špičkovou strojírenskou technologií
• Obdržíte od nás služební automobil, který můžete využívat i k soukromým účelům
• Nastoupit můžete ihned nebo dohodou
• Nastoupíte přímo pod firmu do kmene

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Máte obchodního ducha a technické myšlení? Rádi cestujete po ČR a domluvíte se také anglickým jazykem? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět. Právě hledáme kolegu na pozici Technicko-obchodní zástupce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Máte obchodního ducha a technické myšlení Vám není cizí? Jste ochotný cestovat po ČR a vyznáte se v oblasti obchodu? Pak jste náš člověk!
• Vyznáte se ve výrobcích pro automatizaci průmyslových strojů, ideálně v oblasti snímání otáček motorů a odměřování délek.
• Baví Vás komunikovat a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni
• Považujete-li se za zodpovědného a proaktivního člověka s dobrými organizačními schopnostmi
• Vhodné i pro absolventy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců