Vedoucí údržby

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj, Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Odpovědnost za práci a zaměstnance v oblasti údržby
• Vedení, kontrola a řízení pracovníků mechanické dílny a elektronických sekcí
• Odpovídat za všechny operace strojírenských procesů
• Implementovat a udržovat data ve firemních systémech
• Kontrolovat výrobní a provozní parametry výroby, řídit spotřebu materiálů a nástrojů ve výrobním procesu, analyzovat a plánovat nápravná opatření
• Zajištovat náhradní díly, materiály a nástroje nezbytné pro výrobní proces
• Sledovat a zajišťovat dodávky energetických nositelů (plyn, voda, elektřina) a hlídat spotřebu
• Motivovat, organizovat a povzbuzovat týmovou práci, účastnit se náboru a školení zaměstnanců, sledovat výkon a postupy zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Atraktivní mzdu
• Věrnostní a docházkový bonus
• Vánoční a prázdninový bonus
• Příspěvek na dopravu - 3 Kč / km pro zaměstnance, kteří dojíždí více než 10 km od závodu (placená cesta tam i zpět nad 10km)
• Stravenky v hodnotě 150 Kč
• 5 týdnů dovolené
• Firemní akce
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáte novou výzvu v oblasti údržby? Staňte se součástí významné zahraniční společnosti a uplatněte své zkušenosti na pozici Vedoucí údržby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
• Celkový přehled o veškerých činnostech v oblasti údržby - mechanická i elektronická sekce
• Zkušenost s vedením týmu pracovníků a zaškolováním
• Znalosti výrobních a inženýrských procesů
• Organizační schopnosti
• Proaktivní přístup
• Znalost systému SAP velkou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4371459  Datum zveřejnění: 1.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.