Specialista logistiky (ž/m) - ranní směna

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Stříbro, Stříbro
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Stanete se důležitým článkem oddělení logistiky a budete součástí zaváděcího SAP týmu.
• Budete hledat nejefektivnější řešení pro zajištění dodávek materiálu, komunikovat s dodavateli a řešit případné reklamace.
• Budete mít na starosti celní řízení, tj. importní a exportní proces a určování původu.
• Denně budete komunikovat s kolegy napříč firmou i se zahraničními kolegy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavé finanční ohodnocení a každoroční zhodnocení mzdy
• Bonus na dovolenou a Vánoce
• Práce na ranní směnu
• V případě přesčasů získáte nadstandardní příplatky
• Náborový příspěvek 10.000 Kč
• Po zapracování dostanete týden dovolené navíc
• Odborná školení a jazykové kurzy
• Dotované stravování v areálu společnosti
• 3x týdně vitamíny v podobě ovoce
• Příspěvek na dopravu
• Bohatý zaměstnanecký program
• Loajality bonus a další benefity
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání – ideálně technického nebo ekonomického směru
• Pokročilá znalost MS Excel
• Anglický či německý jazyk na komunikativní úrovni PODMÍNKOU
• Dobré organizační schopnosti a komunikativnost
• Časová flexibilita
• Řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4371460  Datum zveřejnění: 1.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc