Application IT Specialist

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno, Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Je to pozice pro Brno, ale vzhledem k tomu, že jsme mezinárodní tým, tak hledáme někoho kdo se dorozumí anglicky a má alespoň základy němčiny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na HPP
- dobré kafe (bez ohledu na to, co říká Michal)

* nabízíme toho víc - jsme super. Fakt.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Právě teď nám odešel kolega do jiné firmy, protože tam mají "prej" lepší kávu, což není pravda (on kávě ještě tak moc nerozumí, my máme dost dobrou kávu) a hledáme za něj náhradu.

Hledáme někoho kdo by nám dokázal spravovat aplikace, které používáme a staral se v tomto směru o IT tak, aby jsme mohli v pohodě fungovat. Na správu ticketů používáme systém JIRA a byli bychom rádi, kdyby nový kandidát ovládal alespoň základní orientaci v Oracle databázích a ocenili bychom, kdyby trošku víc rozuměl SQL a Linuxu.

Tato pozice obnáší i komunikaci s vývojovými týmy a může být velmi zajímavá a různorodá.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Oracle
- SQL
- Linux
- Atlassian
- Jira

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců