Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Super letní brigoška se svozem!

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Kopřivnice, Kopřivnice
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co jsi dělal předtím pro mě není zajímavé, důležité je, že jsi PLNOLETÝ, manuálně zručný a nevadí ti třísměnný provoz.

Obrovským bonusem pro tebe budou svozové autobusy z Nového Jičína, Příbora, Kopřivnice, Frenštátu pod Radhoštěm a Rožnova pod Radhoštěm. Ušetříš za benzín či měsíčník a v kantýně si koupíš nanuka na ochlazení od 12Kč. :)

Práce není náročná. Dělají se 8h směny ve třísměnném provoze, to je v pohodě, ne?
Věřím, že práce ti půjde lépe od ruky s partou kamarádů.

Tak neváhej a pošli mi tvůj i kamarádův životopis. Těším se na naši spolupráci :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- brigáda
- 143Kč/hod + příplatky!!
- 8h směny
- OBĚD ZA 25KČ (CELÉ MENU)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáš brigádu na léto v tvém okolí? Mám pro tebe přesně to pravé ořechové. Hledám šikovné brigádníky do výroby pro firmu v Kopřivnici a Rožnově pod Radhoštěm.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- ochotu pracovat v třísměnném provoze
- dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4371767  Datum zveřejnění: 1.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.