Elektrikář

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Chomutov, Okres Chomutov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Oprava a údržba elektrických a mechanických zařízení
- Objednávání náhradních , opotřebitelných a standartních dílů,
- Koordinace plánovaných a neplánovaných oprav
- Řízení a údržba systému výroby a distribuce stlačeného vzduchu (elektrického a
mechanického)
- Zpracování interních objednávek na opravy a údržbu strojů a systémů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci ve stabilní společnosti
Práci s nejmodernějšími stroji v oboru
Práci v nové moderní hale
Zpracování interních objednávek na opravy a údržbu strojů a systémů
Práci ve 3 směnném provozu v 8 hodinových směnách od pondělí do pátku (úvazek 37,5h týdně)
Práci s možností (někdy i nutností) práce přesčas, zejména v případě neplánovaných výpadků v průběhu pracovního týdne
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou s nástupem možným ihned
Systém benefitů pro zaměstnance (stravenky, 22 dnů dovolené již při nástupu, 25 dnů po odpracování 2 let u firmy, systém prémií za splnění teamových a individuálních úkolů, 13. plat)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme ELEKTRIKÁŘE, na provádění oprav a údržby elektrických a mechanických zařízení do výrobní společnosti na Chomutovsku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vzdělání v oboru elektrikář
- Znalost údržby a oprav CNC strojů
- Držitel oprávnění dle vyhlášky 50/1978 Sb.
- Vysoký stupeň samostatnosti vzhledem k systému 1 pracovníka údržby na směně.
- Řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců