Skladník - VZV, retrak

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Louny, Okres Louny
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přepravujeme vše, co se přepravovat musí.
Nakládáme plasty, doplňujeme linky materiálem a mimo jízdy s VZV a retrakem
řádíme taky s paletovým vozíkem.
Počítej i s tím, že se nebudeš jen vozit, ale budeš taky chodit.
A aby se to všechno stihlo, děláme ve třech směnách.
Jsme trochu z ruky, ale na Žateckou zónu jezdí autobus, nebo sedni do auta a pěkně po dálnici jsi za chvilku tady. Parkování máme zdarma.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Celkem slušnou výplatu.
MOŽNOST TÝDENNÍCH ZÁLOH.
25 dnů dovolené
Stravenkový paušál 55,-
Motivační bonusy až 7.000,- Čím déle jsi u nás, tím větší bonus na dovolenou v létě i zimě máš.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Umíš řídit VZV/retrak? Baví tě to?
Řízení, pohyb a akce jsou tvůj život?
Hledáme právě tebe.
Máme hodně práce a málo lidí, proto si vážíme každého,
kdo se práce neleká a do našeho kolektivu přispěchá.
Čím víc nás bude, tím lepší práce nás čeká.
Když nemáš platný průkaz, tak to není na závadu, protože my se vždy domluvíme – hlavně musíš umět!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost
- manuální zručnost
- zkušenosti s prací na VZV, retrak
- průkaz na VZV

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4376455  Datum zveřejnění: 8.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.