Technik kvality / Metrolog - Kvasiny

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Kvasiny, Okres Rychnov nad Kněžnou
plný úvazek
Termín nástupu
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do nově vytvořeného, odborného a přátelského týmu hledáme Technika kvality / Metrologa. Nabízíme odbornou pracovní příležitost v novém závodu - automotive v Kvasinách. Jedná se o čistý provoz, montáže hotových dílů.

Co bude především nápní Vaší práce:
• kontrola a zajištění kvality výrobku prostřednictvím pravidelných 3D měření
• tvorba měřicích programů pro prototypy, předsériové a sériové díly
• tvorba, archivace a aktualizace protokolů a dokumentů z měření
• metrologické rozbory a hodnocení jednotlivých komponentů i kompletních sestav
• pravidelná kontrola měřicí a zkušební techniky
• neustálé zlepšování zkušebních postupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní zaměstnání a zajímavé finanční ohodnocení
- bonusy -podíl na hospodářském výsledku společnosti
- odborný a profesní růst
- nový provoz a podporující přátelské prostředí
- závodní stravování
- týden dovolené navíc a další
- příspěvek na penzijní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• středoškolské vzdělání v oboru strojírenství
• víceletá zkušenost v oblasti managementu kvality, zejména v oddělení metrologie (zkušenost na 3D měřicích strojích ZEISS a softwaru CALIGO je žádoucí)
• znalost PPAP, FMEA, analytických nástrojů kvality
• zkušenosti s předpisy kvality a metrologie platnými v automobilovém sektoru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců