Facility Manažer / Technický ředitel hotelu

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
po dohodě
Mzdové podmínky (brutto)
75 000 - 85 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro správu hotelu na Praze 9 hledáme schopného Facility manažera/ Technického ředitele s praxí s vedením údržby a správy budov a se znalostí angličtiny.

Na této pozici bude mít na zdopovědnost především:
- rozpočet všech technických aspektů, údržby a energií ve společnosti (Sestavování rozpočtů Capex a Opex)
- realizace schváleného plánu údržby veškerého majetku a technického vybavení společnosti
- dodržování zdravotních, bezpečnostních a vnitřních předpisů
- dohled nad prostředky k zajištění plynulého a řádného provozu hotelu.
- spolupráce s ostatními odděleními, dodavateli a servisními společnostmi

Hledáme manažera s analytickým myšlením, metodickým a trpělivým přístupem, který je schopen, pozitivně ovlivňovat svůj tým i ostatní spolupracovníky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Hlavní pracovní poměr
- Atraktivní pracovní prostředí s dobrou dostupností u metra
- Maximální podpora při řešení úkolů
- Příplatky, prémie a věrnostní bonusy
- Fitness zdarma
- Sleva na bowling a masáže
- Parkování zdarma
- Závodní stravování za 23 Kč

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ nebo VŠ vzdělání (technické zaměření)
• Praxe v technické řídící pozici
• Znalost angličtiny na komunikativní úrovni (B2)
• Zaměření na výsledky a efektivitu
• Organizační, vyjednávací schopnosti a schopnost řešit situace
• Zkušenosti s projektovým řízením
• Vyzrálá, důvěryhodná osobnost
• Znalost práce s PC (MS Office, BMS, MMS)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců