Manažer obchodu v potravinářství

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- aktivní vyhledávání obchodních příležitostí v rámci B2B segmentu
- spoluúčast na definování obchodní strategie
- koordinace projektových procesů
- realizace projektových procesů
- koordinace současných obchodních vztahů s partnery

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou práci v oblasti prodeje potravin s příměsí proteinů z jedlého hmyzu
- zaškolení
- motivační platové ohodnocení
- příspěvek na dojíždění (od 10 km)
- stravenkový paušál
- 25 dní dovolené
- měsíční bonus 500,- Kč za maximální využití fondu pracovní doby
- individuální rozvržení pracovní doby
- náborový příspěvek 10.000 Kč
- vzdělávací či jazykové kurzy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, start-up společnost se sídlem v Plzni

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- obchodní zkušenosti v oblasti potravinářství
- zkušenosti s obchodem, marketingem, maloobchodní prodejní sítí
- schopnost vidět souvislosti a vazby mezi firemním úsekem výzkumu, výroby, obchodu a PR/marketing
- ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
- schopnost řešit krizové situace a dobrá komunikace s kolegy a týmem
- dobré organizační schopnosti
- aktivní znalost AJ velkou výhodou
- znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4385554  Datum zveřejnění: 21.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.