Farmaceut

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaký by náš nový kolega měl být? Absolvent nebo zkušený lékárník?
To nám je fuk! Hlavně, ať je to týmový hráč, který je schopen spolupráce s dalšími členy lékárny. Měl by mít příjemné vystupování, být spolehlivý, pracovitý a hlavně mít chuť neustále se vzdělávat a pracovat na svém rozvoji, neboť tato práce není jednoduchá.

Přidej se k nám a pomoz nám rozvíjet české lékárenství. Těšíme se na spolupráci :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 5 dní dovolené na zotavenou navíc, tzn. celkem 25 dnů – přepočtených na hodiny dle výše pracovního úvazku.
• Stravenkový paušál v hodnotě stravenky 100,- Kč.
• Měsíční sell-out bonus dle dosažených výsledků při expedici.
• Kvartální odměna dle plnění nastaveného motivačního systému na lékárně
• Zaměstnanecká sleva na nákup zboží.
• Plné hrazení ročního poplatku za členství v České lékárnické komoře.
• Příspěvek na vzdělávání 1 000,- Kč za rok.
• Příspěvek na pracovní oděv a obuv 2 000,- Kč za rok.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro síť lékáren po celé ČR hledáme kolegy na pozici lékárníka.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vysokoškolsky vzdělaný absolvent v oboru Farmacie.
• Znalost komplexní lékárenské péče

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4389044  Datum zveřejnění: 27.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.