Mechanik/Mechatronik (m/ž)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Tachov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 39 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Nastavovat a obsluhovat provoz technických zařízeních a speciálních strojů pro soustružnické, čistící, svařovací a montážní procesy
• Provádět jednoduché opravy, údržby a servisní práce
• Vyhledávat chyby, zjišťovat jejich příčiny a odstraňovat je
• Zajišťovat a provádět pravidelné kontroly a zkoušky na zařízeních, zajišťovat a optimalizovat hospodárný a efektivní provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Finanční ohodnocení 30.000 - 39.000 Kč (dle praxe)
• 25 dní dovolené
• Příspěvek na dopravu 2,9 Kč/km
• Příspěvek na dovolenou a vánoce (13.plat)
• Výkonnostní prémie, osobní ohodnocení
• Stravenky nebo plně hrazené stravné
• Momentálně ranní směna (+ pohotovost), později s výhledem na směnný provoz
• Prémie za docházku
• Nástup přímo do kmene firmy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Máte praxi jako mechanik, mechatronik nebo elektrikář a hledáte v této oblasti nové zaměstnání?
Pošlete nám svůj životopis, ozveme se všem zájemcům.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání technického směru jako např. mechanik, mechatronik, elektrikář nebo obor s podobným zaměřením
• Odborná praxe a zkušenosti s nastavováním výrobních zařízeních a speciálních strojů
• Základní znalosti PC MS-Office, znalost CAQ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4392596  Datum zveřejnění: 1.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc