Elektromechanik na údržbě - práce na 1 směnu!

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 38 000 Kč/měsíc+ výkonnostní prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zajištění opravy, servisu, pravidelné TPM kontroly a údržby
• Servis strojů Trumpf - True Laser, True Bend, TRaumatic
• diagnostika preventivních a prediktivních úkonů na svěřených strojích
• opravy elektroinstalací na výrobních linkách
• kooperace se servisem výrobce
• drobné opravy FM (stroje a budovy), opravy dalších výrobních strojů a zařízení
• spolupráce s mechanikem

Zaměstnanecké výhody, benefity

• HPP
• práci na 1 směny + flexibilita v případě havarijního stavu
• příspěvek na stravování
• 25 dnů dovolené
• 13. plat
• volnočasové benefity
• příspěvek na dopravu pro mimo liberecké
• nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pokukujete po nové práci nebo jen uvítáte změnu pracovního kolektivu?
Jste zkušený v seřizování strojů a máte vyhlášku 50/§6? Nechcete už chodit na noční směny? Přijďtě si k nám nasdílet podrobnější informace k pozici a dozvědět se více o společnosti v Liberci, která se zabývá oblastí vzduchotechniky a úsporou energetického řešení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU eletro
• vyhlášky 50/§6
• praxe v seřizování strojů Trumpf výhodou
• znalosti bezpečnostních prvků strojů, jejich opravy, seřízení
• manuální zručnost, orientace ve výkresové dokumentaci
• samostatnost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4393958  Datum zveřejnění: 2.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc