Team Leader - balení léků

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
(''ihned,)
Mzdové podmínky (brutto)
48 000 - 58 000 Kč/měsíc+ benefity

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro farmaceutickou výrobu v Praze 10 hledáme do 3-směnného provozu Mistra/ Mistrovou - Team Lídra pro sekci balení.

Vašimi hlavními úkoly budou:
- Zodpovídat za tým cca 8-15 operátorů za účelem splnění plánovaných zakázek v požadované kvalitě a termínech
- Podílet se na výrobním plánu a plánu přestaveb pro svou směnu
- Plánovat a aktivně řešit personální obsazení směn
- Rozdělovat práci a seznamovat operátory s denním plánem
- Pravidelně s nimi vyhodnocovat jejich výkonnost
- Rozvíjet tým operátorů linky v souladu se standardy SVP, EMS a BOZP
- Účastnit se auditů a realizovat nápravná opatření

Jedná se o práci primárně ve 3 směnném provozu - pravidelný plán směn.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zajímavou práci v perspektivní společnosti
- Uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností
- Možnost kariérového růstu a profesního rozvoje
- Nadstandardní sociální a vzdělávací program
- Odpovídající platové ohodnocení a příslušné benefity
- Práci v čistém a plně klimatizovaném prostředí
- Zkrácená pracovní doba 7,5 hod./směna nebo 11,5hod./směna
- Po zkušební době výběr z benefitů v hodnotě 11 000 Kč ročně
- Nárok na dovolenou nad rámec zákoníku práce a to 25 dní
- Máme super jídelnu s dotovanými obědy od 32 Kč
- Máme možnost 5x Sickdays
- Bonus za doporučení zaměstnance 10-30tis.Kč
- Pro mimopražské a mimo středočeské uchazeče máme připravený příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč měsíčně po dobu půl roku
- Multisport karta

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ, SO vzdělání v oboru chemie, farmacie, potravinářství výhodou
- Praxe z výrobního provozu ideálně na pozici mistra, zástupce mistra nebo předáka
- Předchozí zkušenost s vedením menšího týmu je určitě přínosem
- Určitě využijete znalost technologických postupů, výrobní dokumentace a pravidel SVP, EMS a BOZP
- Organizační schopnosti a umění jednat s lidmi vám nejsou cizí
- Jste týmový hráč odolný vůči stresu – pracujeme ve vysokém pracovním tempu, nudit se u nás nebudete
- Uživatelská znalost práce na PC, MS Office, případně i SAP
- Časová flexibilita – pracujeme ve 24/5 a 24/7

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců