Obsluha svařovacích robotu

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Chomutov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, který zahajuje nový provoz, hledáme svářeče, který umí obsluhovat CNC svářecí stroje. Stačí pokud umíte svářet metodou MAG a máte alespoň minimální zkušenosti s obsluhou CNC. Vše ostatní Vás naučíme a zaškolíme. Pokud splňujete požadavky, jde o jedinečnou šanci, která Vám do budoucna zajistí vysoké finanční ohodnocení a jistotu lukrativního zaměstnání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Kompletní zaškolení na CNC strojích v Praze a následně v Německu v mateřské firmě.
Německý nebo Anglický jazyk výhodou – není však podmínkou! V průběhu zaškolování Vám náleží plný plat, včetně diet. Ubytování poskytuje zaměstnavatel. V období zaškolování v Německu Vám náleží stejná mzda, jakou berou Vaši kolegové na stejné pozici v Německu.
- Velmi dobré platové ohodnocení včetně bonusů.
- Příspěvek na dopravu
- Dovolená 25 dnů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU technického směru (ideální zámečník, svářeč)
- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Platné svářečské oprávnění na svařovací metodu -MAG dle normy ISO 9606-1
- Platné svářečské oprávnění svářečského personálu pro automatizované svařovací normy ISO 14732
- Výhodou je základní znalost práce v ERP systému -SAP – není však podmínkou.
- Samostatnost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců