Technik měření a regulace bez AJ

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Liberec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Odstraňování poruch všeho zařízení MaR techniky (zejména průtokoměry, tlakoměry, teploměry, regulační ventily, měření hladiny, limity, atd.)
• Seřízení, zkoušení a údržba všech prvků řídících a regulačních systémů
• Asistence při nákupu nových či náhradních prvků MaR (specifikace zařízení)
• Spolupráce s externí firmou při úpravách i opravách MaR
montáže, opravy i údržba elektroinstalací
• Administrativa MaR střediska, organizace práce, vedení menšího týmu elektro a jeho koordinace s výrobním úsekem a úsekem údržby

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzda dle praxe a zkušeností
• HPP, nástup ihned
• Pružnou pracovní dobu
• Práci v dynamicky se rozvíjejícím chemickém provozu (unikátní technologie, jediná v ČR)
• Perspektivu dalšího rozvoje
• Možnost firemního ubytování (mezi směnami)
• 13. plat, věrnostní bonus
• Vánoční a vitamínové balíčky
• Stravenky v hodnotě 100 kč
• 5 týdnů dovolené + 3 sick days

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme šikovného kolegu se znalostmi elektrotechniky pro společnost, která je jedním z největších evropských výrobců tzv. pokročilé bionafty (tedy příměsi z odpadních surovin).

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ obor elektrotechnika
• Praxe v oblasti MaR
• Vyhláška 50/1978 Sb., §6 a výše
• Znalost nastavení a zapojení frekvenčních měničů, servopohonů, převodníků a 3F/1F motorů
• Časovou flexibilitu a aktivní přístup, ochota řešit neodkladné poruchy zařízení v nepřetržitém provozu
• Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
• Výhodou bude zkušenost z práce v chemickém provozu
znalost řídicího systému Siemens Simatic PCS 7
• Řidičský průkaz sk. B výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4403215  Datum zveřejnění: 15.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.