Operátor výroby s možností ubytování (Hluk)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Uherské Hradiště, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 - 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš závod působí v Hluku od roku 1986 jako tradiční dodavatel automobilového klimatu. Primárně se zabýváme výrobou komponentů klimatizačních a chladicích systémů a řešení pro řízení teploty a energií v automobilech. Práce je vhodná pro muže i ženy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

-stabilní práci na HPP
-práce v čistém prostředí a moderní hale
-ubytování zajištěno
-příplatek za noční směny
-příplatek za odpolední směny
-příplatek za So a Ne
-motivační prémie
-příplatek za nepřetržitý provoz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Operátor výroby obsluhuje stroj, seřizuje ho a stará se o plynulý provoz. Pracujeme v týmu, přesto má každý svůj prostor na vlastní názor. Iniciativa se u nás cení.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Proto, abys u nás mohl jako Operátor výroby pracovat, nemusíte umět ani znát nic speciálního. Důležitá pro nás je chuť pracovat a vůle naučit se něco nového, přidejte se k nám do týmu a uvidíte sami :)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců