Operátor/ka granulace se mzdou 34 000 - 38 000 Kč/měs.

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
Možný nástup IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
34 000 - 38 000 Kč/měsíc+ pravidelné bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluhovat výrobní zařízení a připravovat směs pro výrobu léků (tablet, kapslí a dražé)
- průběžně odebírat vzorky a kontrolovat jejich kvalitu
- součástí tvé práce bude pravidelná sanitace těchto zařízení a dodržovaní hygienických zásad na pracovišti
- informace o průběhu výroby budeš zaznamenávat do výrobní dokumentace
- pracovat ve 3 směnném provozu (6-14 hod, 14-22 hod a 22-6 hod)
Nemáš s tímto procesem zatím moc zkušeností? Neměj obavy! Po celou dobu zaučení ti bude pomáhat zkušený kolega.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda až 38 000 Kč/měs.
- práce v čistém a klimatizovaném prostředí
- závodní stravování (oběd 30Kč)
- 5 týdnů dovolené
- program zaměstnaneckých výhod
- zálohy
- detailní zaškolení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nevadí ti práce ve třísměnném provozu, máš již nějakou zkušenost z potravinářské/farmaceutické výroby nebo by tě lákala a hledáš si stabilní zaměstnání v zavedené firmě? Pak se můžeš stát novým operátorem/kou granulace SDF!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU/SŠ vzdělání
- zkušenost z výroby výhodou
- samostatnost, důslednost
- ochota pracovat ve 3směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců