Можливість для людей з України

Operátor ve výrobě se zajištěným svozem z okolí Kopřivnice.

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Kopřivnice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co jsi dělal předtím pro mě není zajímavé, důležité je, že jsi PLNOLETÝ, manuálně zručný, nevadí ti třísměnný provoz a můžu se na tebe spolehnout.

Obrovským bonusem pro tebe budou svozové autobusy z Nového Jičína, Příbora, Kopřivnice, Frenštátu pod Radhoštěm a Rožnova pod Radhoštěm, protože ušetříš za benzín či měsíčník.

Práce není náročná. Dělají se 8h směny ve třísměnném provoze, to je v pohodě, ne?

Tak neváhej a pošli mi tvůj životopis. Těším se na naši spolupráci :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástupní bonus 40.000Kč!!
- bonus za produktivitu
- příplatky za směnnost, za práci přesčas, za práci v noci
- oběd za 25Kč
- příplatky za práci v so/ne a ve svátcích
- svozové autobusy zdarma
- ochranné pracovní pomůcky a pracovní oděv
- možnost ubytování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledám šikovné pracanty do výroby pro firmu v Kopřivnici.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- ochotu pracovat v třísměnném provoze
- dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4414162  Datum zveřejnění: 30.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.