Logistický plánovač

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Rokycany, Okres Rokycany

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Baví Vás analýza a optimalizace logistických procesů v rámci interní a externí logistiky?
- Chcete mít pod palcem projekty ?
- Je pro Vás lákavé mít vliv a rozhodující slovo na změnové procesy v logistice?
- Navrhovat nápravná opatření zjištěných nedostatků a řízení jejich implementace pro Vás není problém?
- Stejně jako dohlížet na nastavení procesů a kmenových dat v rámci ERP systému?
- Cítíte se komfortně v komunikace napříč celou firmou včetně zahraniční centrály a také se zákazníky a dodavateli?

Pak jste to právě Vy!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Docházkový benefit za 100% docházku do zaměstnání 1.500,- Kč
- Nárok na příspěvek na dojíždění 3,33 Kč/km až do výše 5544,- Kč
- Stravenky ve výši 70,- Kč/den
- Prémie za pracovní výročí v maximální výši 30.000,- Kč
- Příspěvek na praní pracovního oděvu 200,- Kč
- Až 6 dní dovolené navíc dle počtu odpracovaných let
- Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 650,- Kč/měsíčně
- Multisport karty
- Příspěvek 5.000,- Kč za svatbu
- Příspěvek 5.000,- Kč za narození dítěte
- Odměna za doporučení nového zaměstnance ve výši 5.000,- Kč
- Příspěvek na teambuilding 300,- Kč
- Zaměstnanecký program u T-Mobile a ČSOB
- Benefit pro dárce krve (bezplatné darování) ve výši 5.000,- Kč
- Zvýhodněné letní tábory
- Očkování proti chřipce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, firmu na Rokycansku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Ukončené SŠ vzdělání
- Znalost problematiky logistiky v automobilovém průmyslu
- AJ/NJ na úrovni B2(oba jazyky výhodou)
- Dobrá znalost MS Office (zejména Excel) a zkušenost s ERP systémy
- Zkušenost s logistikou ve výrobní společnosti (ideálně automotive)
- Samostatnost a proaktivní přístup
- Řidičský průkaz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4414838  Datum zveřejnění: 31.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.