Elektrikář/ka

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Tábor
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- základní elektromontážní práce
- zapojování elektrorozvaděčů, včetně provádění kontroly zapojení elektroinstalace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti
- možnost seberealizace - odborný a profesní růst
- odpovídající platové ohodnocení
- firemní benefity (příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, odměna za neabsenční docházku, dovolená navíc...)
- nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru elektrikář, případně elektromechanik
- osvědčení - vyhláška č.50/1978 Sb., minimálně § 5
- zkušenosti v provádění elektrorozvodů (ovládacích i silových) výhodou
- schopnost pracovat podle výkresové a technologické dokumentace
- manuální zručnost
- spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
- pozitivní a tvůrčí přístup k řešení úkolů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4415338  Datum zveřejnění: 1.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.