Automechanik v autorizovaném servisu s nástupním bonusem

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
Nástup dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 60 000 Kč/měsícMzda se odvíjí od zkušeností a proaktivnosti zaměstnance

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě jako automechanika bude v našem servisu čekat?
- diagnostika stavu a poruch nákladních vozidel
- opravy a odstraňování závad
- kontrola technického stavu vozidel
- montáž i údržba doplňků a příslušenství
- v případě, že budeš ovládat elektro, tak i autoelektrikářské práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástupní bonus až 28 000 Kč
- motivující finanční ohodnocení
- odborná školení, možnost profesního růstu
- možnost příspěvku na získání ŘP sk. C,D,E
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- práce s moderními technologiemi
- 25 dní dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Máš aspoň malou praxi z oblasti auto-moto a chceš se stát členem autorizovaného servisního týmu pro nákladní vozidla? Pak se nám neváhej ozvat. Můžeme ti nabídnout zázemí stabilní nadnárodní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení, nástupní bonus až 28 000 Kč, možnost seberozvoje a mnoho dalšího.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru automechanik/autoelektrikář nebo autoklempíř
- ŘP sk. B
- výhodou bude, pokud ovládáš i elektro
- zájem o obor a proaktivní přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4415852  Datum zveřejnění: 2.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc