Assistant to Executive Board AJ + NJ

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na Vaší nové pozici se stanete součástí Lichtenštejnsko - Švýcarského týmu, protože právě tam má naše společnost vedení. Vy Však budete pracovat z Brna. Toto může být dosti náročné a Vy se s tím musíte umět popasovat.
Tato pozice je vhodná pro dynamického člověka, který v sobě má drvie. Nevadí mu, že se bude komunikačně pohybovat na platformě on-line konferencí a lidi, kterým bude organizovat kalendář a schůzky neuvidí každý den.
Dále bych chtěl zmínit, že potřebujeme abyste vládnul/a oběma jazyky. Ve firmě všichni mluví anglicky, ale problém je, že v rámci plánování meetingů budete jednat s německy hovořícími lidmi na různých pozicích a ti angličtinu prostě nepoužívají.
Troufnete si na tuto pozici? Jestli jo, tak neváhejte a kontaktujte mě, jmenuji se Michal a už se těším na posezení u dobré kávy... nebo snad na telekonferenci? ;)

Zaměstnanecké výhody, benefity

HPP.
Mzda od 45.000 Kč.
25 dnů dovolené.
Homeoffice.
Benefity probereme na schůzce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dobrý den, hledám jazykově vybaveného člověka, který zvládá:
- komunikaci v angličtině,
- komunikace v němčině,
- organizaci schůzek,
- administrativu - zápisy z jednání, vyúčtování nákladů,
- samostatnou práci, kdy nadřízení sedí v různých zemích EU a Vy budete sedět v Brně, nebo u sebe doma...

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

AJ + NJ na vysoké a formální úrovni.
Zkušenost s prací na pozici astistenky/a jednatele v mezinárodní firmě.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců