Technik údržby

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň
plný úvazek
Termín nástupu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zabezpečení plynulého chodu výrobních linek a strojů
- zajištění údržby veškerého technického zázemí v budově
- analýza poruch a jejich odstraňování
- údržba a pravidelné kontroly ostatních technologií
- preventivní údržba elektrických zařízení
- kontrola bezpečnostních a požárních prvků a EPS
- správa systému preventivní údržby a předepsané provozní dokumentace
- podílení se na vedení skladu náhradních dílů, knihy strojů a provedené údržby
- podílení se na tvorbě návodů u nových strojů a technologií
- koordinace, dohled a kontrola práce externích firem, včetně dodržování BOZP
- podílení se na zlepšování funkčnosti technického vybavení budovy
- komunikace s dalšími odděleními na denní bázi

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci v české firmě, se zázemím stabilní mezinárodní společnosti s
významným postavením na trhu
- mzda od 45.000Kč (podle dosažených zkušeností), navýšení po 3 měsících
pracovního poměru
- stravenkový paušál ve výši 82 Kč za každou odpracovanou směnu
- příspěvek na dopravu 100 Kč za každou odpracovanou směnu
- roční prémie ve výši až 15% roční základní mzdy
- příspěvek na dovolenou, FlexiPass v hodnotě až 20.000 Kč / rok
- 5 týdnů dovolené a za každé 3 roky trvání pracovního poměru plus 1 den
dovolené navíc
- 3 dny zdravotního volna v roce (Sick Days)
- příspěvek na penzijní připojištění při pracovní smlouvě na dobu neurčitou (po
6 měsících pracovního poměru),až 4.166 Kč/měsíc
- příplatky: přesčas 25%, práce v sobotu
25%, v neděli 50%, ve svátek 150%
- pitný režim zdarma, káva zdarma, při vysokých teplotách iontové nápoje
- možnost výuky německého nebo anglického jazyka

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Plzni na Borských Polích

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU, SŠ vzdělání technické
- praxi na obdobné pozici na oddělení údržby, technologie
- platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6
- schopnost čtení výkresové/technické dokumentace
- orientace v oblasti hydrauliky, pneumatiky, sensoriky a mechaniky
- základní znalost PLC, automatizace
- znalost práce na PC (MS Office, SAP výhodou)
- komunikativní znalost AJ nebo NJ výhodou
- manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu, spolehlivost, pečlivost
- ochotu vzdělávat se, technické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4418308  Datum zveřejnění: 6.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.