Pracovník/-ice laboratoře

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň
plný úvazek
Termín nástupu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- provádění pravidelné kontroly vzorků ve výrobě
- analýza a vyhodnocení testů meziproduktů a konečných produktů
- vedení příslušné dokumentace
- obsluha laboratorního zařízení a měřící techniky
- spolupráce s manažerem kvality a vedoucím laboratoře na validaci nových zkušebních metod, při řešení neshodné práce, interních a externích auditech, vyhodnocování systému kvality a tvorbě příslušné dokumentace dle norem ISO

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní společnosti
- motivující platové ohodnocení a jeho navýšení po 1. roce
- stravenkový paušál ve výši 82 kč za každou odpracovanou směnu
- příspěvek na dopravu 100 kč za každou odpracovanou směnu
- roční prémie ve výši až 15 % roční základní mzdy
- příspěvek na dovolenou, FlexiPass v hodnotě až 20.000 kč/rok
- 5 týdnů dovolené a za každé 3 roky trvání pracovního poměru plus 1 den dovolené navíc
- 3 dny zdravotního volna v roce
- příspěvek na penzijní připojištění při pracovní smlouvě na dobu neurčitou (po 6 měsících pracovního poměru)
- pitný režim zdarma, káva zdarma, při vysokých teplotách iontové nápoje
- možnost výuky německého nebo anglického jazyka

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Plzni

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- minimálně SŠ technického směru, možno i absolvent
- počítačová způsobilost (Excel, Word)
- dobrá znalost NJ , popřípadě AJ podmínkou (pokročilá úroveň)
- požadujeme spolehlivost, svědomitost, samostatnost, proaktivní přístup
- praxe na podobné pozici výhodou nikoliv podmínkou
- ochota dalšího vzdělávání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4419861  Datum zveřejnění: 7.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.