Process Engineer

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Cheb

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zodpovědnost za vývoj a implementování budoucích osvědčených logistických procesů
- zodpovědnost za vývoj IT procesů orientovaných na budoucnost v našich systémech (WMS a FCMS)
- nastavování systémových rozhraní
- spolupráce se správcem aplikací WMS na zpracování nejlepších procesů E2E
- kontaktní osoba v logistickém rozhraní mezi naším skladem v Chebu a vedením v Německu
- zodpovědnost na procesech zlepšování – KAIZEN i v oblastech řízení procesů
- aktivně se podílet na trvalém zlepšování kvality
- podpora a zlepšování kultury změn (řízení změn) na všech úrovních
- definice a monitorování KPI souvisejících se systémem a výsledná identifikace optimalizací
- příprava implementace společně s řízením operací
- každodenní spolupráce s vedením
- zaučování nově nastupujících a stávajících zaměstnanců
- vytváření a aktualizace pracovních postupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- vysoce dynamické pracovní prostředí s přátelskými a ochotnými kolegy
- strukturovaný úvod k novým úkolům
- svoboda rozvíjet vlastní myšlenky, prolomit novou půdu a uplatňovat odvážné přístupy
- zajímavé mzdové podmínky odpovídající zkušenostem
- 5 týdnů dovolené
- atraktivní benefity: Kartu MultiSport, Stravenkový paušál, možnost vzdělávání, akce pro zaměstnance, atd.
- důkladné zaškolení a podporu kolegů u startu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, logistickou společnost se sídlem v Chebu

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ukončené vysokoškolské vzdělání, ideálně se specializací na logistiku, obchodní administrativu
- odborné zkušenosti v oblasti logistiky, e-commerce, fulfillmet, procesního a change managementu a provozní zkušenosti v logistických oblastech
- vhodné metodické dovednosti v řízení procesů a velmi dobrá znalost prezentačních a komunikačních technik specifických pro cílovou skupinu
- velmi dobré znalosti k IT systémům a digitalizaci
- aktivní znalost Aj = slovem a písmem
- velmi dobrá znalost MS Office, zejména Excel, Word, PowerPoint, atd.
- týmový hráč a odhodlání získávat nové zkušenosti
- komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4419862  Datum zveřejnění: 7.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.