OBSLUHA VÝROBNÍ LINKY (m/ž)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Mošnov
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čeká Vás obsluha plně automatizovaných výrobník linek a strojů. Budete odpovědní za plynulost výrobního procesu a dodržování výrobních a kvalitativních plánů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zvýšení nástupní mzdy po zaškolení
- práci s nejmodernějšími technologiemi v nově postavené hale
- příjemné, čisté, klimatizované a bezpečné prostředí s přátelskou atmosférou
- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- benefitní program Edenred

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Máte základní znalosti elektrotechniky/strojírenství? Chcete pracovat v čistém, příjemném prostředí s přátelskou atmosférou?
Hledám nové kolegy pro firmu v Mošnově na pozici operátor výrobní linky/seřizovač.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ochota pracovat na třísměnný provoz
- manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost
- základní znalost elektrotechniky/strojírenství

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4421743  Datum zveřejnění: 9.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.