Pravá ruka pro manažera logistiky - zákaznická oblast

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Mošnov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- koordinace dodávek FG a vzorků na základě EDI a objednávek zákazníků,
- starost o zákaznické portály,
- komunikace s výrobním oddělením a oddělením kvality s cílem zajistit dostatečné množství FG pro dodávky,
- příprava dodacích listů, štítků a celního dobavení zboží pro zahraniční zákazníky
- příprava dokumentů pro odbavení testovaných vzorků od zákazníka do Číny,
- zasílání ASN prostřednictvím portálů,
- správa objednávek v systému ERP,
- včasné vystavování prodejních FA a jejich evidence v ERP,
- sledování stavu dodání každé zásilky,
- komunikace se zákazníky ohledně reklamací dodávek, logistiky nebo kvality,
- sledování stavu úhrady vystavených FA,
- řízení spedice a skladů třetích stran,
- příprava vývozních dokumentů včetně Inv./PL/BL.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovědnou a samostatnou práci v nově postavené výrobní hale
- příjemné, čisté a klimatizované prostředí s přátelskou atmosférou
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- odpovídající platové ohodnocení
- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 150Kč
- nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro firmu zabývající se výrobou komponentů důležitých pro výrobu v oblasti automotive hledám kolegu na pozici Logistics Customer Support Specialist.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- I. stupeň vysokoškolského vzdělání
- plynulá angličtina - každodenní komunikace
- zkušenosti v oblasti logistiky v automotive
- zkušenosti se správou zákaznických portálů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4421941  Datum zveřejnění: 9.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.