Hlavní účetní

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vedení účetní a daňové agendy společnosti
- zpracovávání měsíčních a ročních závěrek a příprava reportů podle IFRS
- vedení menšího týmu specialistů (2 účetních)
- odpovědnost za platební styk, archivaci, evidenci majetku
- zpracování přiznání k DPH, příprava podkladů pro ostatní daňová přiznání
- vedení pravidelných inventarizací, jejich plán, provedení a vyhodnocení
- spolupráce s auditory na ročních závěrkách
- komunikace s finančním úřadem a bankami
- spolupráce s daňovými poradci
- dohled nad účtováním a oceňováním zásob
- metodické a procesní nastavování účetních operací napříč ostatními odděleními společnosti
- rekonciliace pohledávek a závazků s ostatními podniky ve skupině

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jistotu a zázemí stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
- práci na hlavní pracovní poměr
- příspěvek na závodní stravování
- 25 dní dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- možnost nástupu ihned
- zaměstnanecký program Vodafone
- odměna za doporučení nového kolegy
- smlouva na dobu neurčitou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Plzni

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
- znalost AJ nebo NJ alespoň na úrovni B1
- praxe v oblasti účetnictví minimálně 5 let
- praxe na pozici hlavní účetní minimálně 3 roky
- znalost českých účetních standardů a daňových zákonů
- znalost MS Office (Word, Excel)
- výhodou je znalost práce v IS NAVISION
- dobré organizační schopnosti
- komunikativnost a flexibilita
- zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Marcela Žežulová
E-mail: poslat životopis
ID: 4425649  Datum zveřejnění: 15.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.