1 směna pro fachmany co se rádi vrtají v autech.

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Polička
plný úvazek
Termín nástupu
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 33 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledám pracovníka, pro kterého by bylo zajímavé, sestavit tank. Nedělám si srandu, myslím to vážně. My totiž prodáváme repasovaná bojová vozidla!

Pracujeme jen na 1 směnu, takže v 6 hodin začíná směna a ve 14:30 odcházíte s čistou hlavou domů.

Tak co, zastavíte se na kus řeči k nám na dílnu?

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda včetně bonusů: 33.000 Kč.
Příspěvek na dopravu: 3.500 Kč (záleží na vzdálenosti).
Docházkový bonus: 750 Kč.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ahoj, ahoj, ahoj,

hledám borca, co se rád rýpe v autech, motorkách, dokáže si doma spravit sekačku nebo třeba dělá do veteránů. Ideálně by to měl být automechanik, autoelektrikář nebo opravář zemědělských strojů. Podmínkou to však není.
Asi bych se raději setkal s takovým Vencou Konopníkem z trilogie Slunce, seno... Takže jestli opravíte auťák a už jste byli dvakrát v novinách, může to pro Vás být zajímavé ;)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Manuální zručnost.
Zálibu v opravování různých vozidel, zahradní techniky apod.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4425650  Datum zveřejnění: 15.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc