IT support L2 s němčinou | Home office!!

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- podpora v oblasti IT služeb koncových uživatelů (remote)
- vyřízení žádostí o podporu - ticketování
- účast na infrastrukturních projektech
- podpora v řízení eskalace a optimalizace servisních procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- počáteční školení v ČR nebo v Německu
- notebook a mobilní telefon
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- sickdays (3 za rok)
- práce z domova (kdekoliv z ČR)
- přístup k portálu školení technických i soft skills
- kariérní růst

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Kamarádíš se s Windows MS Office, operačními systémy Windows 7/10 a iOS? K tomu nejsi rozhádaný ani s HW? Dorozumíš se v pohodičce německy? Výborně! Teď už zbývá jen dodat, že můžeš pracovat z domu, klidně i v pyžamu!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost Němčiny min. B2
- praxe na obdobné pozici
- dobrá znalost operačních systémů Windows 10, iOS a aplikací společnosti Microsoft
- aby sis poradil s HW
- technické zkušenosti se servisem na místě, nebo jako vzdálená podpora koncových uživatelů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4428037  Datum zveřejnění: 19.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.