Mistr tiskárny - výborné finanční ohodnocení

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Dolní Měcholupy, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímavá práce, jejíž náplní bude:
 organizační zajištění celého procesu tisku vč. ručního přebalování, s tím související koordinace činností a komunikace s ostatními odděleními v závodě
 zodpovědnost za organizaci svěřených úseků výroby, provoz výrobní linky a splnění plánu výroby v požadovaném množství a kvalitě
 dohled nad celkovým hladkým průběhem výroby, koordinace provozní činnosti na výrobní lince i mimo ni
 zajištění administrativní evidence týkající se provozu výrobní linky a její obsluhy
(výroba léčiv – povinná dokumentace)
 vedení a řízení práce menšího týmu, zodpovědnost za plnění úkolů, ale také dodržování BOZP na pracovišti
 podporou bude oddělení technického úseku

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za to Ti nabízíme:
 zkrácená pracovní doba – 7,5 hod./směna
 1 směna (6:00 – 14:00)
 práce v čistém a klimatizovaném prostředí
stabilní společnosti
 možnost kariérního růstu
 benefity v hodnotě 11 000 Kč ročně (po
zkušební době)
 25 dní dovolená + 5 dní sickdays
 teplé obědy od 32 Kč
 doporučení kamaráda/známého – 10-30 tis.Kč
 příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč po dobu
půl roku (pro mimopražské)
 multisport karta

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

TISKNU, TISKNEŠ, TISKNEME! Mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí a výrobním závodem v Dolních Měcholupech nabízí pracovní pozici mistra tisku, který by zodpovědně a pečlivě vedl tým lidí rozjíždějící nový proces tisku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Bez čeho se u nás neobejdeš:
 alespoň SŠ vzdělání
 zkušenosti z tiskařského prostředí podmínkou
 předchozí zkušenosti s vedením či koordinování
týmu
 organizační a komunikační schopnosti
 uživatelská znalost PC - MS Office (SAP výhodou)
 flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4429177  Datum zveřejnění: 21.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.