Lékárník

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Můžeš být zkušený i fresh vystudovaný člověk.
V zásadě bys měl dobře fungovat v našem skvělém týmu tvých budoucích kolegů, nejsme totiž žádné samostatné jednotky, vždy spolupracujeme.
Jaké máme o tobě představy? To je jednoduché, potřebujeme abys byl empatický, spolehlivý a pracovitý.
(Jo a nebránil se případně dalšímu rozvoji, nikdy nevíš, co ti tento obor přinese nového)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 25 dnů dovolené
- stravenkový paušál v hodnotě 100,-/den
- měsíční sell-out bonus dle dosažených výsledků při expedici.
- kvartální odměna dle plnění nastaveného motivačního systému na lékárně
- zaměstnanecká sleva
- plné hrazení ročního poplatku za členství v České lékárnické komoře.
- příspěvek na vzdělávání 1 000,- Kč za rok.
- příspěvek na pracovní oděv a obuv 2 000,- Kč za rok.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro celorepublikovou síť lékáren hledáme nového kolegu do Ostravy!!!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ v oboru farmacie
- Znalost komplexní lékárenské péče

Ano, to je opravdu vše :)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Natálie Szutová
Tel.: +420720059531
E-mail: poslat životopis
ID: 4430613  Datum zveřejnění: 22.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.