Specialista digitalizace logistických procesů - Cheb

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
Mzdové podmínky (brutto)
70 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, logistickou eCommerce společnost se sídlem v Chebu hledáme schopného, komunikativního, otevřeného kolegu, ideálně se zkušeností se vytvářením logistických procesů.

Budete váženou součástí nově vytvořeného týmu a blízce budete spolupracovat s Logistic Application Managerem. Jsou nutné zkušenosti v provozu a s chodem skladu. Tato pozice bude reportovat Operation Support Managerovi.

Hlavní náplní Vaší práce bude zejména:
- zodpovědnost za vývoj a implementování budoucích osvědčených logistických procesů
- zodpovědnost za vývoj IT procesů orientovaných na budoucnost v našich systémech (WMS a FCMS)
- nastavování systémových rozhraní
- spolupráce se správcem aplikací WMS na zpracování nejlepších procesů E2E
- kontaktní osoba v logistickém rozhraní mezi skladem v Chebu a vedením v Německu
- zodpovědnost na procesech zlepšování – KAIZEN i v oblastech řízení procesů
- aktivně se podílet na trvalém zlepšování kvality
- podpora a zlepšování kultury změn (řízení změn) na všech úrovních
- definice a monitorování KPI souvisejících se systémem a výsledná identifikace optimalizací
- příprava implementace společně s řízením operací
- každodenní spolupráce s vedením
- zaškolování nově nastupujících a stávajících zaměstnanců
- vytváření a aktualizace pracovních postupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- vysoce dynamické pracovní prostředí s přátelskými a ochotnými kolegy
- strukturované zaškolení a podpora
- svoboda rozvíjet vlastní myšlenky, objevovat nové přístupy a uplatňovat odvážné přístupy
- zajímavé mzdové podmínky odpovídající zkušenostem
- 5 týdnů dovolené
- atraktivní benefity: Kartu MultiSport, stravenkový paušál, možnost vzdělávání, akce pro zaměstnance, atd.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ukončené vysokoškolské vzdělání, ideálně se specializací na logistiku nebo obchodní administrativu
- odborné zkušenosti v oblasti logistiky, e-commerce, fulfillment
- provozní zkušenosti v logistických oblastech, a to min. 2 roky
- zkušenost s procesním, projektovým a change managementem
- velmi dobrou znalost prezentačních a komunikačních technik
- blízkost k IT systémům a digitalizaci
- aktivní znalost Aj = slovem a písmem
- velmi dobrá znalost MS Office, zejména Excel, Word, PowerPoint, atd.
- týmový hráč a odhodlání získávat nové zkušenosti
- komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců