Site Manažer s němčinou

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
(''dohodou,)
Mzdové podmínky (brutto)
80 000 - 120 000 Kč/měsíc+ služební vůz

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významnou německou společnost, hledáme Site Managera - Vedoucího pobočky zaměřenou na poskytování podpory v oblasti IT.

V této roli budete mít zodpovědnost za:
- Odpovědnost za zavedení poboček Praha, Brno, Ostrava
- Vedení týmu a personální řízení specialistů IT podpory v ČR /service desk
- Rozvoj a performance management zaměstnanců
- Vedení projektů zaměřených na podporu zákazníka
- Customer management a uzavírání smluv s klienty
- Zajištění poskytování služeb a dodržování dohodnutých úrovní služeb u přidělených zákazníků
- Provádění optimalizací a zlepšování služeb
- Řešení eskalací a reklamací
- Digitalizace a optimalizace procesů
- Spolupráce, revize a re-design stávajících procesů služeb

V této roli se uplatníte se zkušenostmi v následujících oblastech:
- Řízení v oblasti vzdálené podpory, service desku a ticketových systémů
- Personální řízení, vedení týmu
- Dodržování SLA
- Management provozních situací s náročnými zákazníky a smluvními partnery, např. v oblasti služeb zákazníkům, řízení smluv, projektové řízení atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- služební vůz
- notebook, telefon
- sadu firemních benefitů
- příležitosti odborného a kariérního růstu
- kvalitní firemní vzdělávání
- podpora odborného týmu
- stabilní zázemí silné společnosti

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manažerské schopnosti a dovednosti
- velmi dobrá znalost českého a německého jazyka slovem i písmem (min. C1)
- dobré vyjednávací a komunikační schopnosti, asertivita a prezentační dovednosti
- orientace na zákazníka
- schopnost řešit problémy
- podnikatelské myšlení a jednání
- řidičský průkaz skupiny B - ochota cestovat po ČR a na HO do Německa
Výhodou:
- Certifikace ITIL alespoň podle V3 - výhodou
- znalost projektového řízení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců