Seřizovač (m/ž)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Tachov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Seřizování a nastavování požadovaných parametrů na strojích a zařízeních
• Drobné opravy strojů a zařízení
• Výměny nástrojů pomocí vysokozdvižného vozíku – kurz zajistíme, zaplatíme
• Spolupráce s mechaniky údržby při provádění pravidelných údržeb strojů
• Výměny vstupního materiálu, který se zavádí do strojů
• V některých případech vedení malého týmu pracovníků
• Spolupráce s ostatními seřizovači a mechaniky údržby

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Měsíční prémie ve výši až 5.500,- Kč (nenároková složka mzdy)
• Věrnostní prémie (po 1 odpracovaném roce, začínají na částce 7000,- Kč a každoročně se navyšuje)
• Závodní stravování
• Balíčky – Vánoce, Velikonoce, vitamínové balíčky, jubilea
• Bezplatná autobusová doprava
• Možnost kariérního posunu a rozvoje
• 5 týdnů dovolené
• 13. mzda
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti se seřizováním a opravováním strojů a zařízení
• Pozitivní přístup k zajímavé, technicky orientované práci
• Ochotu učit se novým věcem
• Týmového ducha (spolupráce a sdílení technických informací s kolegy na směně/lince )
• Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci
• Samostatnost (po zapracování)
• Ochotu pracovat v 3-směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4437781  Datum zveřejnění: 3.10.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.