Reagujte bez životopisu

Čtvrtý parťák na marketing ze Znojma a okolí

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Znojmo, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

U nás se setkáš s různými eventy jako jsou Silvestry, Valentýnské párty, různé promo akce . Budeš komunikovat s agenturami či umělci, kteří na těchto akcích budou vystupovat. Zkrátka pod každou akcí našeho casina nebo hotelu budeš podepsán ty.
Pozor!!! Počítej prosím s cestováním, není ho moc a rozdělujeme si ho mezi sebe, takže to vychází 1krát za měsíc. Mnohé naše akce, na kterých se marketing podílí bývají v sobotu. Jezdí tam však vždy jen jeden člen našeho týmu a střídáme se.

Zavolej mi, ať se dozvíš více informací.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda od 35.000 Kč - záleží na tvých zkušenostech.
KAŽDÝ ROK SE NAVYŠUJE MZDA (už jsme zažili navýšení i dvakrát za rok).
Bonusy za účast na eventech.
Bonusy za projekty.
Bonusy Vánoční.
ZDARMA doprava ze Znojma.
ZDARMA obědy.
1.000 Kč penzijní připojištění.
S týmem jsme byli v Londýně.
Sleva na pobyty ve spřátelených Welness hotelích v Rakousku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ahoj, jsme tříčlenný tým a hledáme k sobě čtvrtého marketingové parťák. Holka nebo kluk, to je asi fuk ;) hlavně musíš být týmovým hráčem.
Rádi budeme spolupracovat s kreativcem, který bude přinášet nové myšlenky. Uvítali bychom, kdyby nový člověk byl schopný sledovat nové marketingové trendy a šel s dobou.
Týmovost je pro nás velmi důležitá. Nikdo z nás není sólista. Veškeré nápady rozebíráme společně, diskutujeme o grafice, použitých fontech atd.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenost s marketingem.
Časovou flexibilitu.
ŘP. B - aktivní řidič!!!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců